بهترین اپلیکیشن های کاهش وزن امسال

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 رای, میانگین 5٫00 از 5)
Loading...
شبرگاو برای نوزاد
مصرف کره ی بادام زمینی و شیر گاو برای نوزاد شما از ۶ ماهگی بلامانع است
۲۶ مرداد, ۱۳۹۷
اپلیکیشن های کاهش وزن
نیاز به خوردن غذای سالم و کاهش وزن (حتی به میزان چند کیلوگرم) در تئوری، کار ساده ای به نظر میرسد - کمتر بخورید و ورزش کنید- اما در عمل فاکتورهای متفاوتی از جمله ژنتیک، میزان متابولیسم بدن، بیماری های زمینه ای، مصرف داروها و حتی مباحث روانشناسی و انگیزشی در رسیدن به نتیجه ی نهایی دخیل می باشند.
اما دانستن این که چه ترکیبات غذایی برای شما مفید و ضروری هستند و چه مواد غذایی سلامت شما را به خطر می اندازند، زمینه ی بسیاری از رفتارهای غذایی ما می باشد. همچنین مشخص کردن میزان وعده های غذایی، کالری مصرفی روزانه و نوع درشت مغذی ها (پروتئین، کربوهیدرات و چربی) برای افرادیکه دچار نارسایی های وزنی و یا سلامتی هستند بسیار حائز اهمیت می باشد.
چراکه بسیاری از افراد دچار اضافه وزن رفتارهای خوردن غیر ارادی داشته و متوجه میزان کالری دریافتی خود نمی باشند. علاوه بر این، بسیاری از افرادیکه حتی وزن و ظاهر متناسبی دارند، دچار نارسایی هایی چون کبد چرب می باشند که بروز آنها ارتباط مستقیم با رژیم غذایی افراد دارد.

امروزه با وجود گوشی های هوشمند و اپلیکیشن های کاربردی تمامی این شاخص ها به راحتی قابل پایش هستند و شما می توانید از آنها برای تضمین سلامت خود بهره مند شوید. در ادامه تعدادی از بهترین اپلیکیشن های کاهش وزن سال ۲۰۱۸ معرفی شده اند:

بهترین اپلیکیشن های کاهش وزن

1- Ideal Weight

با این اپلیکیشن شما می توانید شاخص توده بدنی (BMI) خود را محاسبه کنید و بدانید وزن ایده آل تان چقدر است. هنگامی که شما  محدوده وزن بهینه خود را پیدا کردید، می توانید با قرار دادن این وزن بهینه به عنوان هدف به سمت آن حرکت کنید. البته به یاد داشته باشید محاسبه ی وزن ایده آل طبق فرمول با وزن ایده آل طبق فورمول با وزن ایده آلی که هر شخص در ذهن خود دارد و با معیارهایش سازگار است متفاوت می باشد و هیچگونه الزامی برای رسیدن به وزن ایده آل پیشنهادی این اپلیکیشن نمیباشد.

سیستم عامل سازگار :

2- Lose it!

این برنامه به شما کمک می کند تا برنامه رژیم اختصاصی خود را در برنامه وارد کنید تا از رژیم غذایی و ورزش خود عقب نمانید. در واقع اپلکیشن Lose it! به شما کمک می کند تا بفهمید که آیا غذاها به شما کمک می کند وزن خود را از دست بدهید یا حفظ کنید؟ همچنین این امکان را نیز به شما میدهد تا اطلاعات تغذیه ای را همراه با میزان کالری غذاهایی که می خورید را فهرست کنید.

سیستم عامل سازگار :

"

3- MyFitnessPal

این اپلیکیشن، محاسبه و مانیتور کردن میزان کالری دریافتی روزانه را آسان کرده است. اپلیکیشن MyFitnessPal دارای دیتابیس بزرگی (بیش از ۶ میلیون) از مواد غذایی و کالری هایشان است که می توانید به سرعت غذاهایتان را را وارد کنید و میزان کالری آن غذا را دریافت کنید.همچنین این اپلیکیشن با دیگر اپلیکیشن های ورزشی وصل می شود و میزان فعالیت های حرکتی روزانه شما را دریافت می کند.

سیستم عامل سازگار :

"

4- WeightWatchers

این اپ برای افرادی که به هر دلیل نمی توانند به جلسات WeightWatchers (جلسات آموزشی در حوزه ی رژیم درمانی و تغذیه) دسترسی داشته باشند اجازه می دهد که از طریق این اپ این جلسات را پیگیری کنند. در این اپلیکیشن هم می توان رژیم غذایی و فعالیت های ورزشی خودتان را وارد کنید و آن ها را پیگیری کنید. همچنین این اپ دارای یک شبکه اجتماعی است که می توانید برنامه و فعالیت ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

سیستم عامل سازگار :

"

5- Noom Coach

ه دنبال یک مربی شخصی برای کاهش وزن خود هستید؟ این اپلیکیشن موبایل شما را به یک مرکز تندرستی تبدیل می کند که با رویکردی روانشناسانه به شما کمک می کند تا عملکردی صحیح در راستای اهداف رژیم غذایی تان داشته باشید. به جز ارائه یک برنامه کاهش وزن روزانه، این اپ دارای برنامه هایی برای کمک به مدیریت شرایط مانند فشار خون بالا و دیابت است که توسط پزشکان طراحی شده است.

سیستم عامل سازگار :

"

6- Fitness Buddy+

گاهی اوقات چیدن برنامه تمرین و نوع آن سخت است. در Fitness Buddy+ بیش از ۱۷۰۰ تمرین متنوع وجود دارند که می توانید انتخاب کنید و برنامه ورزشی خود را بسازید. حتی می توانید روزانه تمرین های جدید به برنامه قبلی اضافه کنید. همچنین هرکدام از این ویدیوها دارای کی ویدیو آموزش تصویری است که طرز صحیح انجام هر تمرین را یاد بگیرید.

سیستم عامل سازگار :

"
بهترین اپلیکیشن های کاهش وزن امسال
3.7 از مجموع 6 رأی (73.33%)

دیدگاه بگذارید

avatar

wpDiscuz